Heys Cruze sada kufrů LMS

Kód: HEYS-10148-0028-S3
Značka: Heys
14 040 Kč –5 % 13 338 Kč / ks 11 023,14 Kč bez DPH
Máme skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Sada čtyřkolečkový skořepinových kufrů s metalickým povrchem vybavený integrovaným expandérem, TSA zámkem a hlavně jsou vybaveny krytkami na rozích, které jsou z kovu.

Sada kufrů je cenově zvýhodněná o 5% slevu oproti samostatným kufrům. 

Parametry kufrů:
L: 76 x 52 x 30,5 cm, objem až 128 litů a váží 4,8 Kg.
M: 66 x 44,5 x 26 cm, objem  až 78 litrů a váží 3,8 Kg. 
S: 53 x 37,3 x 22,2 cm, objem až 48 litrů a váží 3,1 Kg.

Sadu kufrů lze složit do sebe pro úsporu místa při skladování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada čtyřkolečkový skořepinových kufrů s metalickým povrchem vybavený integrovaným expandérem, TSA zámkem a hlavně jsou vybaveny krytkami na rozích, které jsou z kovu.

Heys_Cruze_M_1
- pružný 100% polykarbonát odolný vůči nárazům
- komfortní madla vyplněná gelem
- metalická barva
Heys_Cruze_M_2
- oboustranný systém balení s kompresními popruhy, textilní dělicí příčkou a kapsami na zip
- jemná podšívka
- podšité zipy pro lepší ochranu před deštěm a vlhkostí
Heys_Cruze_M_3
- expanzní systém umožňuje navýšení o 20% kapacitu na 128 litrů
- ochranné kovové krytky na rozích
- odlehčená teleskopická rukojeť s aretačním tlačítkem na madle
Heys_Cruze_M_5


- pevné madlo s gelovou výstelkou na horní a boční straně
- integrovaný zapuštěný TSA zámek pro bezproblémové cestováníHeys_Cruze_M_4- praktický úchyt na spodní straně pro snadné zvedání
- povrch s texturou ve vzhledu broušeného kovu


Heys_Cruze_M_6 - 4 odolná kolečka otočná o 360° pro snadný pohyb v různém terénu
 

Pětiletá záruka na vadné zpracování a materiál.

Pokud během tohoto období dojde k vadě opraví nebo vymění výrobce položku zdarma. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Výrobce, ale nemůže nést odpovědnost za škody vzniklé v důsledku nesprávné manipulace při přepravě. Dojde-li k jakémukoliv poškození během přepravy, musí být oznámeny ihned při převzetí příslušnému přepravci a žádat náhradu škody u něj.  Ve většině případů se jedná o vady způsobené leteckými přepravci – doporučujeme ihned u terminálu překontrolovat Vaše zavazadla a případné škody ihned oznámit přepravci na letišti

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady cestovních kufrů
Záruka: 5 roků
Počet koleček: 4
materiál: skořepinový
Barevné provedení: modrá
Typ zapínání: zip
Požadované vlastnosti: na kolečkách, TSA zámek
Výrobce: Heys
Použitý materiál: Polykarbonát
Druh zavazadla: sada kufrů
? Rozměry kufru: L: 76 x 52 x 30,5 cm, M: 66 x 44,5 x 26 cm, S: 53 x 37,3 x 22,2 cm
Váha kufru: L: 4,8 kg, M: 3,8 kg, S: 3,1 kg
Objem: L: 128 l, M: 78 l, S: 48 l
Expandér: ano


Cestovní kufry od výrobce Heys mají svůj originálním designem a právě díky tomu si je na letišti hnedka poznáte. V nabídce jsou v krásných barvách a mnohdy vybaveny expandérem pro zvětšení objemu a díky tomu nabízejí i velký zavazadlový objem. Ve spojení se špičkovou kvalitou zpracování a prodloužené záruce 5 let jsou ideální variantou pro bezproblémové cesty.

Značka Heys, založená již v roce 1986 na předměstí kanadského Toronta, je v současné době lídrem v designu cestovních zavazadel, jež jsou známá po celém světě nejen pro své luxusní zpracování a špičkovou kvalitu, ale také díky originálnímu a módnímu vzhledu, který zaujme i ty nejnáročnější cestovatele a cestovatelky. Za dobu svého třicetiletého působení na trhu se značka vypracovala z malé rodinné firmy až na úroveň úspěšné nadnárodní společnosti, jejíž portfolio zdobí řada unikátních produktů zahrnující nejen kufry, ale také batohy, kabelky a různé další cestovní potřeby, které vám zpříjemní dny i noci strávené na cestách.


carousel-item-8

Hlavním artiklem, na jehož výrobu a distribuci se značka Heys specializuje, jsou precizně zpracované skořepinové kufry, které jsou navrženy tak, aby jejich vzhled i funkce dokázaly uspokojit široké spektrum uživatelů. Díky neustálému vývoji materiálů, sledování módních trendů a snaze poznávat skutečné potřeby cestovatelů se Heys úspěšně daří vytvářet produkty, jejichž používání je maximálně praktické, efektivní, intuitivní a zároveň velmi pohodlné. S Heys nemusíte dělat kompromisy, máte totiž možnost vybrat si přesně takové zavazadlo, jehož potenciál opravdu využijete. Staňte se i vy spokojenými zákazníky kanadské značky Heys, která má své zastoupení ve 40 zemích světa na 3 kontinentech.

Facebook