Heys Kids 4w Grey Camo

Kód: HEYS-13134-3210-00
Možnost využití zpětné dopravy
Značka: Heys
1 790 Kč / ks 1 479,34 Kč bez DPH
Máme skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Dětský skořepinový kufřík na čtyřech kolečkách s maskáčovým motivem. 

Má rozměry 46 x 30,5 x 23 cm, obsah 26 L a váží 1,86 Kg. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský skořepinový kufřík na čtyřech kolečkách s maskáčovým motivem.

heys-hsrl-sp-07-21ar_05M
- odlehčená teleskopická rukojeť s aretací


  heys-hsrl-sp-07-21ar_04_1M- textilní dělicí příčka na zip
- kompresní popruhy usnadňující balení
- jemná textilní podšívka 

heys-hsrl-sp-07-21ar_03M

- čtyři hladká a odolná kolečka otočná o 360°

- kufr je většinou leteckých společností akceptován jako palubní zavazadlo
 

Dva roky záruka na vadné zpracování a materiál.

Pokud během tohoto období dojde k vadě opraví nebo vymění výrobce položku zdarma. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Výrobce, ale nemůže nést odpovědnost za škody vzniklé v důsledku nesprávné manipulace při přepravě. Dojde-li k jakémukoliv poškození během přepravy, musí být oznámeny ihned při převzetí příslušnému přepravci a žádat náhradu škody u něj.  Ve většině případů se jedná o vady způsobené leteckými přepravci – doporučujeme ihned u terminálu překontrolovat Vaše zavazadla a případné škody ihned oznámit přepravci na letišti

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské kufry
Záruka: 2 roky
Počet koleček: 4
materiál: skořepinový
Typ zapínání: zip
Požadované vlastnosti: na kolečkách
Výrobce: Heys
Použitý materiál: Polykarbonát
Velikost: S
Druh zavazadla: kufry
? Rozměry kufru: 46 x 30,5 x 23 cm
Váha kufru: 1,86 kg
Objem: 26 l
Expandér: nemá
Barevný odstín: šedá


Cestovní kufry od výrobce Heys mají svůj originálním designem a právě díky tomu si je na letišti hnedka poznáte. V nabídce jsou v krásných barvách a mnohdy vybaveny expandérem pro zvětšení objemu a díky tomu nabízejí i velký zavazadlový objem. Ve spojení se špičkovou kvalitou zpracování a prodloužené záruce 5 let jsou ideální variantou pro bezproblémové cesty.

Značka Heys, založená již v roce 1986 na předměstí kanadského Toronta, je v současné době lídrem v designu cestovních zavazadel, jež jsou známá po celém světě nejen pro své luxusní zpracování a špičkovou kvalitu, ale také díky originálnímu a módnímu vzhledu, který zaujme i ty nejnáročnější cestovatele a cestovatelky. Za dobu svého třicetiletého působení na trhu se značka vypracovala z malé rodinné firmy až na úroveň úspěšné nadnárodní společnosti, jejíž portfolio zdobí řada unikátních produktů zahrnující nejen kufry, ale také batohy, kabelky a různé další cestovní potřeby, které vám zpříjemní dny i noci strávené na cestách.


carousel-item-8

Hlavním artiklem, na jehož výrobu a distribuci se značka Heys specializuje, jsou precizně zpracované skořepinové kufry, které jsou navrženy tak, aby jejich vzhled i funkce dokázaly uspokojit široké spektrum uživatelů. Díky neustálému vývoji materiálů, sledování módních trendů a snaze poznávat skutečné potřeby cestovatelů se Heys úspěšně daří vytvářet produkty, jejichž používání je maximálně praktické, efektivní, intuitivní a zároveň velmi pohodlné. S Heys nemusíte dělat kompromisy, máte totiž možnost vybrat si přesně takové zavazadlo, jehož potenciál opravdu využijete. Staňte se i vy spokojenými zákazníky kanadské značky Heys, která má své zastoupení ve 40 zemích světa na 3 kontinentech.

Facebook