Travelite TSA zámek Black

Kód: TRAVELITE-26-01
Značka: Travelite
220 Kč / ks 181,82 Kč bez DPH
Máme skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Kódový TSA zámek na zavazadla.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kódový TSA zámek je vhodný při cestách do zahraničí. Zámek ochrání vaše zavazadlo před poškozením či rozbitím tam, kde operují TSA agenti (především USA, Austrálie, Japonsko, Česko a podobně), kteří mají právo při jakémkoli podezření prohledat zavazadla i za použití násilí. Máte-li TSA zámek, pak se agenti do zavazadla snadno dostanou za použití univerzálního klíče a váš kufr zůstane po prohlídce zcela nepoškozený.

 

 TRAVELITE-26-01

- Na zámku nastavíte vlastní číselnou kombinaci.
- Je vhodný pro spojení jezdců zipu na kufru nebo batohu CabinZero.
- Snadná manipulace.
- Moderní barevné odstíny.
- Rozměr 3 x 6 x 1,5 cm
- Materiál ZincAlloy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zámky k zavazadlům
Záruka: 2 roky
Výrobce: Travelite
Použitý materiál: ZincAlloy
Rozměry zavazadla: 3 x 6 x 1,5 cm
Barevný odstín: černá
TSA zámek: ANO
Typ zámku: na kód


vyrobce-travelite

Hned od svého založení v roce 1949 byla společnost travelite německým specialistou na lehká, funkční a trvanlivá zavazadla. Byla to od začátku rodinná firma a dnes ji provozuje už třetí generace zakládající rodiny. Výrobky značky travelite jsou známé a respektované díky své vysoké kvalitě a vysoké úrovni inovativní funkčnosti. Výrobky travelite se navrhují a vyvíjejí v Německu, s typickým německým důrazem na nejvyšší kvalitu procesu a produktu už na samém začátku tohoto procesu vývoje.

Výrobky firmy travelite jsou vždy vyrobeny s využitím nejnovějších poznatků v oblasti materiálů, příslušenství a výrobních technologií. Všechny kroky výrobního procesu se neustále sledují, aby byly zajištěny vysoké standardy kvality surovin a řemeslného provedení. Koncepce  travelite také klade velký důraz udržování vysokých společenských a etických standardů na pracovišti.

 

Facebook