Naše služby


Služby pod značkou Expreskufr pro Vás přináší firma Atelos s.r.o. od roku 2015. Naším cílem je Vám nabídnou širokou škálu kvalitních kufrů od předních výrobců cestovních zavazadel k pronájmu či ke koupi.

V nabídce najdete hlavně skořepinové kufry od nejmenších kosmetických, dětských a příručních až po velké cestovní kufry.

Od konce roku 2018 máme také v nabídce velice kvalitní cestovní zavazadla značky CabinZero v různých barvách a velikostech 2, 3, 11, 12, 28, 30, 32, 36, 42, 44 litrů.

Od roku 2020 jsme pro Vás rozšířili nabídku textilních cestovních zavazadel v podobě batohů a tašek s i bez koleček v různých velikostech. 

Jsme připraveni Vám dodat kvalitní nové kufry se zárukou po Praze a okolí naší dopravou, třeba ještě v den objednání nebo dle dohody včetně svátků a víkendů v předem dohodnutém čase doručení. Některé z nabízených kufrů máme také v půjčovně, jsou tedy i testované přímo v provozu a můžeme se s Vámi podělit o naše zkušenosti.

Jste z Prahy nebo blízkého okolí?
Chcete doma ušetřit místo a peníze při pořizování nových cestovních kufrů? Máme pro Vás naši půjčovnu kufrů!

Naše cestovní zavazadla v půjčovně jsou určené všem, kteří si přejí cestovat s kvalitními kufry a přitom chtějí ušetřit a mít vždy kufr vyhovující aktuálním potřebám či trendům pro komfortní cestování. Ať se jedná o prodloužený víkend nebo odpočinkovou dovolenou. Můžete tak mít při každém cestování jiné cestovní kufry, které Vám budou přesně vyhovovat pro určitý druh cesty a za zlomek ceny nového kufru.

 

Nemůžete se rozhodnout, jaké zavazadlo vybrat?

I s tím Vám rádi pomůžeme!
Ať se jedná o zavazadlo k pronájmu nebo ke koupi. Dáme Vám možnost si vybrat.


Jak tuto možnost využít?
Vytvořte objednávku se zavazadly, o které máte zájem.

1. Do objednávky vložte maximálně 5 zavazadel nebo 5 sad kufrů k výběru.
    Batohů můžete vložit i více, na rozdíl od kufrů nezabírají tolik místa :-)

2. Při výběru dopravy vyberte doručení či vyzvednutí s možností výběru zavazadla.

3. Způsob platby je možný pouze v hotovosti, jelikož se rozhodnete až na místě, jaké zavazadlo si koupíte.

4. Dokončete objednávku klasickým způsobem s vyplněním kontaktních údajů a odesláním objednávky.

Po přijetí objednávky se s Vámi spojíme pro dohodnutí vhodného termínu dodání.

Možnost výběru ideálního zavazadla je možné využít pouze s naší dopravou po Praze a okolí nebo při osobním odběru, vždy s platbou v hotovosti!

Při doručení naší dopravou si budete moci vybrat, jaké zavazadlo je pro Vás to pravé, které následně zaplatíte hotově. Nevybrané zavadla odvezeme zpět do skladu.

 

Přejeme Vám krásné a bezstarostné chvíle při cestování a využijete-li našich služeb,
je nám ctí Vám pomoci s komfortem při Vašich cestách.

Facebook

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení