Výrobce Titan

vyrobce_titan

TITAN je od doby svého založení v roce 1983 na světové špičce kvalitních značek pro jejich funkčnost a přitom stylové ztvárnění cestovních zavazadel. Značka je vlastnictví společnosti TITAN Hamburg GmbH a vedená majitelem se sídlem ve městě Hamburg.

TITAN vsází od počátku, speciálně v segmentu lehkých a pevných skořepinových kufrů na kolečkách na nové a vyšší normy a přidává stále nová meřítka k vytvoření závazku nového programu: TITAN, tímto značka zaručuje neskutečnou stabilitu a zároveň neobyčejnou lehkost.

Už v roce 2004 byla série TITAN XENON PLUS při testovaní skořepinových kufrů na kolečkách ohodnocen jako vítěz testu Stiftung Warentest (německé označeni pro testováni kvality)

X2_Flash_Plasma_green_komplet_800


TITAN první řadě vsází na výrazně moderní skořepinové kufry, v krásných pestrých barvách.

Prominentní představeni má v "Germany`s Next Topmodel" a dokonce produkcích jako " Desperate Housewives – Zoufalé manželky" a  " The Big Bang Theory – Teorie velkého třesku" což byl vynikající počátek jednoho z klasických modelu TITANU  X2. Tímto se dostal " X2 " dokonce do regálů legendárního obchodního domu Bloomingdales v New Yorku na 5th Avenue.
Značka TITAN je nejen v Německu, ale i mezinárodně velice vážená a oblíbená. Prodejci příkladem MONOBRAND STORES, SHOP- in - SHOP`S  a distributoři světových trhů od Austrálie přes Asii, Evropu až po USA.

TITAN byl první značkou od roku 2010, která vyráběla skořepinový kufr na kolečkách z polykarbonátu v Německu. Tímto získané zkušenosti byly bezprostředně použitelné v celosvětovém meřítku ve výrobě a tím se tato produkce zavazadel stala ještě odolnější.

V Německu vyrobený model TITAN 5th ELEMENT, byl v roce 2010 vyznamenán cenou pro nejlepší z kožených výrobku.

Všechny produkty TITANU jsou navrhované a vyvinuté v Německu. Zajištění kvality i v mezinárodních produkcích odpovídá přísným předpisům, které obzvláště milovníkům kvality a speciálně německým spotřebitelům vyhovuje a zároveň přísné splňuje eticko-sociální požadavky.

A díky těmto přepisům můžete s klidným svědomím cestovat se zavazadlem značky TITAN.

Motto TITAN: Životni styl pro cestování

Facebook

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení