Výrobce Travelite

vyrobce-travelite

travelite - tradice dokonalosti od roku 1949

Hned od svého založení v roce 1949 byla společnost travelite německým specialistou na lehká, funkční a trvanlivá zavazadla. Byla to od začátku rodinná firma a dnes ji provozuje už třetí generace zakládající rodiny. Výrobky značky travelite jsou známé a respektované díky své vysoké kvalitě a vysoké úrovni inovativní funkčnosti. Výrobky travelite se navrhují a vyvíjejí v Německu, s typickým německým důrazem na nejvyšší kvalitu procesu a produktu už na samém začátku tohoto procesu vývoje.

Výrobky firmy travelite jsou vždy vyrobeny s využitím nejnovějších poznatků v oblasti materiálů, příslušenství a výrobních technologií. Všechny kroky výrobního procesu se neustále sledují, aby byly zajištěny vysoké standardy kvality surovin a řemeslného provedení. Koncepce  travelite také klade velký důraz udržování vysokých společenských a etických standardů na pracovišti.

travelite – historie

V roce 1949 hamburští podnikatelé Anna a Gerhard Winklerovi založili firmu „Gerhard Winkler + Co – Výroba tašek“, z které se postupně vyvinula dnešní, dobře známá značka „travelite“. Díky vývoji inovativních výrobků společnost  travelite rychle rostla. Koncem šedesátých let do společnosti vstoupila Gisela Nannenová (dcera zakladatelů) s manželem Christianem Nannenem. Firemní strategie byla upravena, aby bylo možné reagovat na rostoucí a měnící se trhy a diverzifikovanější poptávku. Výrobky se prodávaly v Evropě, potom také v Jižní Americe, a později se dosah rozšířil až do Asie. V roce 1999 do společnosti vstoupil Jan-Oliver Nannen, už třetí generace této rodiny. V roce 2006 přibyl jako partner ještě pan Alfred Gruber, obchodní ředitel firmy travelite. Až do dnešních dnů historie firmy travelite může být symbolem koherentní cesty, která stojí na osobním vlastnictví a osobním zapojení, inovativní flexibilitě a důrazu na potřeby zákazníků, který nemá obdoby.

travelite – cíle

My ve společnosti  travelite se považujeme za lidi, kteří umí řešit problémy a partnery, kteří jsou orientováni na poskytování služeb. Tento důraz na své vlastní povědomí se přenáší do všech interakcí, ať už se spotřebiteli nebo s našimi obchodními partnery.

Strategií společnosti travelite je udržitelný růst. Cestou cílevědomého vývoje, orientace na trh a dodávek moderních výrobků za slušné ceny, chceme dosahovat udržitelného růstu na našich stávajících trzích. Geografickou expanzí na nové trhy a vývojem nových výrobků v nových produktových segmentech se potom chceme dostat k novým zákazníkům, a tento potenciál využít při rozvíjení udržitelnosti na nových trzích.

travelite – mise

My ve společnosti travelite se snažíme vyvíjet, vyrábět a dodávat řešení v oboru tašek, batohů či jiných druhů zavazadel, která usnadní cestování, a tedy zlepší mobilitu. Naším hlavním cílem je být spolehlivým obchodním partnerem ve všech interakcích, partnerem, jehož partnerství představuje skutečnou přidanou hodnotu, založenou na dokonalosti výrobků, spolupráci odborníků a absolutním zaměření se na potřeby zákazníka.

travelite - firemní hodnoty a filozofie

My ve společnosti travelite se snažíme zavádět a udržovat neustálou výměnu informací s našimi obchodními partnery a spotřebiteli, abychom vytvářeli a udržovali pevné vazby prostřednictvím vynikajících služeb a dokonalých výrobků, a tím dosahovali udržitelného růstu. Usilujeme o to, aby v tomto procesu byl udržován čestný a zdvořilý způsob osobní interakce v rovnoprávné firemní hierarchii. Jsme otevření novým nápadům. Každý partner v komunikaci dostane čestnou, přímou a produktivní zpětnou vazbu.

Facebook

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení