Výrobce Heys

Značka Heys, založená již v roce 1986 na předměstí kanadského Toronta, je v současné době lídrem v designu cestovních zavazadel, jež jsou známá po celém světě nejen pro své luxusní zpracování a špičkovou kvalitu, ale také díky originálnímu a módnímu vzhledu, který zaujme i ty nejnáročnější cestovatele a cestovatelky. Za dobu svého třicetiletého působení na trhu se značka vypracovala z malé rodinné firmy až na úroveň úspěšné nadnárodní společnosti, jejíž portfolio zdobí řada unikátních produktů zahrnující nejen kufry, ale také batohy, kabelky a různé další cestovní potřeby, které vám zpříjemní dny i noci strávené na cestách.


carousel-item-8

Hlavním artiklem, na jehož výrobu a distribuci se značka Heys specializuje, jsou precizně zpracované skořepinové kufry, které jsou navrženy tak, aby jejich vzhled i funkce dokázaly uspokojit široké spektrum uživatelů. Díky neustálému vývoji materiálů, sledování módních trendů a snaze poznávat skutečné potřeby cestovatelů se Heys úspěšně daří vytvářet produkty, jejichž používání je maximálně praktické, efektivní, intuitivní a zároveň velmi pohodlné. S Heys nemusíte dělat kompromisy, máte totiž možnost vybrat si přesně takové zavazadlo, jehož potenciál opravdu využijete. Staňte se i vy spokojenými zákazníky kanadské značky Heys, která má své zastoupení ve 40 zemích světa na 3 kontinentech.

heys-kufry

Úspěchy značky Heys

  • 2003xcase – Již pět let před tím, než letecké společnosti zavedly limity pro zavazadla a poplatky za jejich překročení, uvedla na trh nejlehčí palubní kufr na světě – Heys xCase.
  • 2006Fashion Spinners – Světlo světa spatřila nová řada designových kufrů s unikátními potisky a společnost Heys tak dokázala, že i něco tak obyčejného jako je kufr, může být špičkovým módním doplňkem.
  • 2008xScale – V Heys byla stvořena celosvětově první přenosná příruční váhu na zavazadla, díky níž si dnes můžete své zavazadlo kdykoli před cestou sami doma převážit.
  • 2008Ecotex – Vznikla řada ekologicky šetrných cestovních zavazadel a doplňků vyrobených z recyklovaných plastových lahví.
  • 2012Smart Luggage™ – Svoji světovou premiéru zažila inovativní skořepinová zavazadla, která charakterizuje patentovaný systém balení, s jehož pomocí můžete své věci uložit do hlavního prostoru dvěma způsoby: buď klasicky přímo do hlavního prostoru, nebo alternativně skrze přední výklopnou kapsu, která je tomuto účelu maximálně přizpůsobena.
  • 2013Designer & Artist Collection – Ve spolupráci s předními umělci a designéry se podařilo vytvořit unikátní kolekci skořepinových kufrů s kvalitním, lesklým potiskem, s níž mají milovníci umění jistotu, že je jejich kufr opravdu unikátním a prvotřídním uměleckým dílem.
  • 2015Stealth – Jako první na světě vyrobili odborníci v Heys inovativní kufr se sklápěcími kolečky, která můžete v případě potřeby (například před odbavením) složit tak, abyste pomohli předejít jejich poškození v důsledku hrubé manipulace se zavazadly na letišti.

Heys a dění ve světě

Heys se aktivně účastní celé řady společenských událostí, při nichž se snaží rozšířit povědomí o kvalitě a přednostech svých výrobků, nezapomíná však ani na dobročinné akce, skrze které může podpořit společnost i  její skupiny, které se ocitnou v tísni. V minulosti tak značka Heys podpořila děti nemocné rakovinou skrze spolupráci s nadací Sick Kids Foundation nebo projekt Syria Foundation.

heys-charity-1

V roce 2016 se značka Heys stala oficiálním partnerem a sponzorem kanadské olympijské reprezentace na XXXI. letních olympijských hrách 2016 v Rio de Janeiro. Díky cestovním zavazadlům Heys tak budou mít sportovci o starost méně a jejich cesta za úspěchy bude jistě mnohem snadnější.

carousel-item-1-768x418

Facebook

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení