CabinZero Classic 36L Original Grey

Batohy CABINZERO Classic jsou navrženy tak, aby se staly vaším skvělým společníkem na každé cestě. Modelová řada  Classic je základní variantou kolekce CABINZERO, ale snadno Vám umožní zabalit všechny vaše nezbytnosti na jedno místo. Díky kvalitnímu a funkčnímu designu se snadno vejde do letadla, autobusu či vlaku a může tak být neustále při Vás.

1 položek celkem
CLASSIC 36L tit
Možnost využití zpětné dopravy
CabinZero Classic 36L
Máme skladem (>5 ks)
od 1 404,13 Kč bez DPH
od 1 699 Kč

Základní batoh řady CABINZERO CLASSIC 36 litrů je navržen tak, aby se stal vaším skvělým společníkem na každé cestě. Toto je základní cestovní batoh pro ty, kteří milují nulové potíže....

CABINZERO-171201

batohy CabinZero classic

Základní kolekci batohů CabinZero Classic utváří: Classic 28LClassic 36L, Classic 44LCrossbody, Flight, Classic Plus 32LClassic Plus 42L, Classic Pro 32LClassic Pro 42LClassic Tech.

Jaký je rozdíl mezi CabinZero Classic - Classic Plus - Classic Pro?

Základní batoh CabinZero Classic nabízí - přední a hlavní kapsu na zip, boční kompresní popruhy, horní a boční madlo, kapsu na notebook, dvě vnitřní kapsy, štítek Okoban Global Luggage Tracker

Řada CabinZero Classic Plus  nabízí navíc - D-kroužek (pro zavěšení třeba klíčů), vylepšený zadní panel ze vzdušné síťoviny, hrudní pás, z boku držák na láhev a popruh pro nasazení na teleskopickou rukojeť Vašeho kufru v zadním panelu.

Řada CabinZero Classic Pro  nabízí dále navíc - polstrovaný bederní pás, velkou přední kapsou s vnitřním organizérem a snadno přístupným polstrovaným pouzdrem na notebook.

Facebook