CabinZero Classic Plus 42L Orange Chill

Batohy CABINZERO Classic jsou navrženy tak, aby se staly vaším skvělým společníkem na každé cestě. V návaznosti na velmi oblíbené vlastnosti batohu řady CabinZero Classic má Batoh CabiZero Classic Plus vylepšený zadní polstrování ze vzdušné síťoviny, hrudní popruhy, z boku držák na láhev a popruh v zadním panelu pro nasunutí batohu na teleskopickou trolej kufru.

1 položek celkem
CLASSIC plus 42 tit
Možnost využití zpětné dopravy
CabinZero Classic Plus 42L
Máme skladem (>5 ks)
2 313,22 Kč bez DPH
2 799 Kč

V návaznosti na velmi oblíbené vlastnosti batohu řady Classic má Batoh CabiZero Classic Plus vylepšený zadní polstrování ze vzdušné síťoviny, hrudní popruhy, z boku držák na láhev a...

CABINZERO-251201

banner_cabinzerro_calssic-plus

Základní kolekci batohů CabinZero Classic utváří: Classic 28LClassic 36L, Classic 44LCrossbody, Flight, Classic Plus 32LClassic Plus 42L, Classic Pro 32LClassic Pro 42LClassic Tech.

Jaký je rozdíl mezi CabinZero Classic - Classic Plus - Classic Pro?

Základní batoh CabinZero Classic nabízí - přední a hlavní kapsu na zip, boční kompresní popruhy, horní a boční madlo, kapsu na notebook, dvě vnitřní kapsy, štítek Okoban Global Luggage Tracker

Řada CabinZero Classic Plus  nabízí navíc - D-kroužek (pro zavěšení třeba klíčů), vylepšený zadní panel ze vzdušné síťoviny, hrudní pás, z boku držák na láhev a popruh pro nasazení na teleskopickou rukojeť Vašeho kufru v zadním panelu.

Řada CabinZero Classic Pro  nabízí dále navíc - polstrovaný bederní pás, velkou přední kapsou s vnitřním organizérem a snadno přístupným polstrovaným pouzdrem na notebook.

Facebook