CabinZero Classic Pro 42L Orange Chill

Batohy CABINZERO Classic jsou navrženy tak, aby se staly vaším skvělým společníkem na každé cestě. S řadou CABINZERO Classic Pro si dopřejte všechny oblíbené funkce varianty Classic a Classic plus a navíc Vám dopřeje pohodlí s velkou přední kapsou s vnitřním organizérem, snadno přístupným polstrovaným pouzdrem na notebook a polstrovaným bederním pásem.

1 položek celkem
CabinZero Classic pro 42L tit
Možnost využití zpětné dopravy
CabinZero Classic Pro 42L
Máme skladem (>5 ks)
2 891,74 Kč bez DPH
3 499 Kč

Ultralehký společník ve velikosti palubního zavazadla s polstrovanou kapsou na notebook. Oproti základní řadě má navíc také příjemná a polstrované záda, popruhy přes ramena a kolem...

CABINZERO-271201

banner_cabinzerro_calssic-pro

Základní kolekci batohů CabinZero Classic utváří: Classic 28LClassic 36L, Classic 44LCrossbody, Flight, Classic Plus 32LClassic Plus 42L, Classic Pro 32LClassic Pro 42LClassic Tech.

Jaký je rozdíl mezi CabinZero Classic - Classic Plus - Classic Pro?

Základní batoh CabinZero Classic nabízí - přední a hlavní kapsu na zip, boční kompresní popruhy, horní a boční madlo, kapsu na notebook, dvě vnitřní kapsy, štítek Okoban Global Luggage Tracker

Řada CabinZero Classic Plus  nabízí navíc - D-kroužek (pro zavěšení třeba klíčů), vylepšený zadní panel ze vzdušné síťoviny, hrudní pás, z boku držák na láhev a popruh pro nasazení na teleskopickou rukojeť Vašeho kufru v zadním panelu.

Řada CabinZero Classic Pro  nabízí dále navíc - polstrovaný bederní pás, velkou přední kapsou s vnitřním organizérem a snadno přístupným polstrovaným pouzdrem na notebook.

Facebook