CabinZero Military 36L Navy

Odolný palubní batoh ve vojenském stylu.

V divoké přírodě nebo v městské džungli potřebujete zavazadla, která vás nezklamou. Díky náročným specifikacím není pro CABINZERO Military žádný prostor příliš náročný. Vojenský batoh vyrobený s nylonem vojenské kvality, ramenními popruhy ze vzdušné síťoviny, horními a bočními držadlem, kapsou na láhev a uzamykatelnými zipy je batoh stejně odolný jako Vy!

1 položek celkem
CabinZero Military 36L tit
Možnost využití zpětné dopravy
CabinZero Military 36L
Máme skladem (>5 ks)
2 065,29 Kč bez DPH
2 499 Kč

Odolný palubní batoh ve vojenském stylu. V divoké přírodě nebo v městské džungli potřebujete zavazadla, která vás nezklamou. Díky náročným specifikacím není pro CABINZERO Military žádný...

CABINZERO-181401

banner_military

CabinZero je synonymum pro batohy určené do kabiny letadla. Lehké a kvalitní batohy, které sbalíte podobně jako cestovní kufr, jsou určené pro dobrodruhy jakéhokoliv věku. Ideální jsou pro městská putování, při nichž nepotřebujete turistický batoh. Někdy zkrátka více oceníte stylový doplněk, do něhož se vejde vše potřebné. Díky mimořádnému důrazu na kvalitu a odolnost vám navíc zavazadlo CabinZero vydrží zaručeně deset až dvacet pět let. Vyberte si batoh v oblíbené barvě a cestujte nalehko s CabinZero!

 

Facebook