Heys Kids Paw Patrol 4w Blue 2

Kód: HEYS-16347-6045-00
Možnost využití zpětné dopravy
Značka: Heys
2 199 Kč / ks 1 817,36 Kč bez DPH
Máme skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Dětský skořepinový kufr na čtyřech kolečkách s obrázkem postaviček ze seriálu Tlapková patrola.

Má rozměry 46 x 30,5 x 23 cm, obsah 26 L a váží 1,86 Kg. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský skořepinový kufr na čtyřech kolečkách s obrázkem postaviček ze seriálu Tlapková patrola.

Kolekce ''Designer Nickelodeon' byla vytvořena výrobcem Heys s ohledem na jedinečné vlastnosti dětí, protože zahrnuje několik designových prvků, které jsou pro děti přínosné. Příkladem to je speciálně tvarovaná rukojeť pro děti.

Tyto kufry Nickelodeon Spinner poskytují více místa na balení než tradiční dětská zavazadla Nickelodeon, a přitom zůstávají extrémně lehká. To vám umožní zabalit vše, co vaše dítě bude potřebovat, a zároveň udržet celkovou váhu na minimu. Otočná kolečka poskytují odolnost a hladkost pří manipulaci se zavazadlem, takže nebudou mít děti problém se zavazadly manévrovat na letišti. Tato zavazadla jsou také navržena tak, aby byla schválena pro příruční zavazadla, což vám ušetří nechtěné poplatky za zavazadla při cestování letadlem.

nl-hsrl-sp-pl05-20ar_05M
- odlehčená teleskopická rukojeť s aretací
- 4 hladká a odolná kolečka otočná o 360°

  nl-hsrl-sp-pl05-20ar_04M- textilní dělicí příčka na zip
- kompresní popruhy usnadňující balení
- jemná textilní podšívka 

nl-hsrl-sp-pl05-20ar_03M

- kufr je většinou leteckých společností akceptován jako palubní zavazadlo
- speciálně tvarovaná rukojeť vhodná pro děti

Dva roky záruka na vadné zpracování a materiál.

Pokud během tohoto období dojde k vadě opraví nebo vymění výrobce položku zdarma. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Výrobce, ale nemůže nést odpovědnost za škody vzniklé v důsledku nesprávné manipulace při přepravě. Dojde-li k jakémukoliv poškození během přepravy, musí být oznámeny ihned při převzetí příslušnému přepravci a žádat náhradu škody u něj.  Ve většině případů se jedná o vady způsobené leteckými přepravci – doporučujeme ihned u terminálu překontrolovat Vaše zavazadla a případné škody ihned oznámit přepravci na letišti

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské kufry
Záruka: 2 roky
Počet koleček: 4
materiál: skořepinový
Typ zapínání: zip
Požadované vlastnosti: na kolečkách
značka: Heys
Použitý materiál: Polykarbonát
Velikost: S
Druh zavazadla: kufry
? Rozměry kufru: 46 x 30,5 x 23 cm
Váha kufru: 1,86 kg
Objem: 26 l
Expandér: nemá
Barevný odstín: modrá


Cestovní kufry od výrobce Heys mají svůj originálním designem a právě díky tomu si je na letišti hnedka poznáte. V nabídce jsou v krásných barvách a mnohdy vybaveny expandérem pro zvětšení objemu a díky tomu nabízejí i velký zavazadlový objem. Ve spojení se špičkovou kvalitou zpracování a prodloužené záruce 5 let jsou ideální variantou pro bezproblémové cesty.

Značka Heys, založená již v roce 1986 na předměstí kanadského Toronta, je v současné době lídrem v designu cestovních zavazadel, jež jsou známá po celém světě nejen pro své luxusní zpracování a špičkovou kvalitu, ale také díky originálnímu a módnímu vzhledu, který zaujme i ty nejnáročnější cestovatele a cestovatelky. Za dobu svého třicetiletého působení na trhu se značka vypracovala z malé rodinné firmy až na úroveň úspěšné nadnárodní společnosti, jejíž portfolio zdobí řada unikátních produktů zahrnující nejen kufry, ale také batohy, kabelky a různé další cestovní potřeby, které vám zpříjemní dny i noci strávené na cestách.


carousel-item-8

Hlavním artiklem, na jehož výrobu a distribuci se značka Heys specializuje, jsou precizně zpracované skořepinové kufry, které jsou navrženy tak, aby jejich vzhled i funkce dokázaly uspokojit široké spektrum uživatelů. Díky neustálému vývoji materiálů, sledování módních trendů a snaze poznávat skutečné potřeby cestovatelů se Heys úspěšně daří vytvářet produkty, jejichž používání je maximálně praktické, efektivní, intuitivní a zároveň velmi pohodlné. S Heys nemusíte dělat kompromisy, máte totiž možnost vybrat si přesně takové zavazadlo, jehož potenciál opravdu využijete. Staňte se i vy spokojenými zákazníky kanadské značky Heys, která má své zastoupení ve 40 zemích světa na 3 kontinentech.

Facebook